Yhteystiedot - Finnchat

Ota yhteyttä

Soita heti: 040 0169251!

… tai Jätä yhteystietosi,
niin otamme sinuun yhteyttä!

Jyväskylä,
Suomi

Finnchat Oy
Ylistönmäentie 24, B-rappu (sisäpiha)
40500, Jyväskylä, Finland
info(at)finnchat.com

Hallinto:

Roope Rämänen
CEO
+358 400 124 698
Roope.ramanen@finnchat.com
LinkedIn

Tiina Lindroos
CSO & CHRO
+358 44 596 9695
Tiina.lindroos@finnchat.com
LinkedIn

Myynti:

Eetu Lahti
Business Development Manager
+358 400 169 251
Eetu.lahti@finnchat.com
LinkedIn

Pasi Suojala
Sales Manager
+358 50 329 9486
Pasi.suojala@finnchat.com
LinkedIn

Linnea Marttinen
Sales Manager
+358 50 329 9304
Linnea.marttinen@finnchat.com
LinkedIn

Asiakkuudet:

Tero Huhtanen
Business Account Manager
+358 40 017 1908
Tero.huhtanen@finnchat.com
LinkedIn

Joni Rautanen
Key Account Manager
+358 50 411 6877
Joni.rautanen@finnchat.com
LinkedIn

Esa Starck
Account Manager
+358 46 923 7055
Esa.starck@finnchat.com
LinkedIn

Markkinointi:

Marko Toivonen
Head of Region (DACH)
Marko.toivonen@finnchat.com
LinkedIn

Laskutus:

Kirsi Puttonen
+358 50 441 8096
Kirsi.puttonen@finnchat.com

Rekry / HR:

Tytti Jalasaho
HR Specialist
+358 50 407 2399
Tytti.jalasaho@finnchat.com
LinkedIn

Berliini,
Saksa

Finnchat GmbH
Bouchéstraße 12 / (Haus 8 Aufgang B)
12435 Berlin, Deutschland
info(at)finnchat.com

Hallinto:

Marko Toivonen
Head of Region (DACH)
+49 175 625 7151
Marko.toivonen@finnchat.com
LinkedIn

Myynti:

Tim Brosinsky
Sales and Business Development Manager
+49 172 485 6966
Tim.brosinsky@finnchat.com
LinkedIn

Kaspar Ochsenfeld
Sales and Business Development Manager
+49 1577 8865 820
Kaspar.ochsenfeld@finnchat.com
LinkedIn

Laskutusosoite:

Verkkolaskutusosoite:
003724725591
Verkkolaskutusoperaattori:
Itella Information Logistics Oy
Operaattorin välittäjätunnus:
003710948874

Sähköpostina lähetettävät laskut:
FinnchatOy.FI.P.111293-7@docinbound.com
Lasku lähetetään sähköpostin liitteenä PDF-muotoisena.

Paperilaskut:
Finnchat Oy
PL 29977 00063 LASKUNET
Finland