Yhteystiedot - Finnchat

Ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi,
niin otamme sinuun yhteyttä!

Jyväskylä,
Suomi

Finnchat Oy
Ylistönmäentie 24, B-rappu (sisäpiha)
40500, Jyväskylä, Finland
info(at)finnchat.com

Myynti:

Linnea Marttinen
Sales Manager
+358 40 723 4600
Linnea.marttinen@finnchat.com
LinkedIn

Aleksi Iittainen
Sales Representative
+358 50 415 2990
aleksi.iittainen@finnchat.com
LinkedIn

Markkinointi:

Pietari Sipponen
Product Owner – Digital Marketing
pietari.sipponen@finnchat.com
LinkedIn

Joel Konttinen
Digital Marketing Specialist
joel.konttinen@finnchat.com
LinkedIn

Laskutus:

09 425 50427
support@finnchat.com

Rekry / HR:

Tiina Lindroos
CSO & CHRO
+358 44 596 9695
Tiina.lindroos@finnchat.com
LinkedIn

Hallinto:

Roope Rämänen
CEO
+358 10 338 9684
Roope.ramanen@finnchat.com
LinkedIn

Tiina Lindroos
CSO & CHRO
+358 44 596 9695
Tiina.lindroos@finnchat.com
LinkedIn

Pasi Suojala
Chief Commercial Officer
+358 40 912 4996
Pasi.suojala@finnchat.com
LinkedIn

Asiakaspalvelu & Asiakkuudet

Asiakaspalvelu & Tuki
support@finnchat.com
09 425 50427

Asiakkuudet:

Esa Starck
Account Manager
+358 10 338 9681
Esa.starck@finnchat.com
LinkedIn

Petri Widgren
Account Director
+358 10 338 9680
petri.widgren@finnchat.com
LinkedIn

 

Laskutusosoite:

Verkkolaskutusosoite:
003724725591
Verkkolaskutusoperaattori:
Itella Information Logistics Oy
Operaattorin välittäjätunnus:
003710948874

Sähköpostina lähetettävät laskut:
FinnchatOy.FI.P.111293-7@docinbound.com
Lasku lähetetään sähköpostin liitteenä PDF-muotoisena.

Paperilaskut:
Finnchat Oy
PL 29977 00063 LASKUNET
Finland